ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Doprava a platby

Poštovné, balné a dodacia lehota

Dodávaný tovar zostáva až do úplného zaplatenia kúpnej ceny vo vlastníctve predávajúceho, a to v zmysle platných ustanovení obch. zákonníka.

Nasledujúce prepravné náklady a podmienky sa vzťahujú na e-shop www.spuchlak.sk.
 
Dodacia lehota sa počíta na pracovné dni - štandardne zásielky doručujeme do 24-48. hod. - ak objednávka obsahuje nadrozmerné produkty môže sa dodacia lehota predĺžiť na 3-5 pracovné dni.

Objednávky zrealizované (e-shopom, prijatím mailu,) do 09.00 hod. budú vyexpedované v deň objednania ak sú objednané položky skladom a povaha tovaru umožňuje zaslať tovar expresnou službou. Pri expedícii tovaru je zákazník o tejto skutočnosti informovaný e-mailovou správou. Počiatok dodacej lehoty sa počíta podľa typu platby nasledovne. Pri platbe na dobierku okamžite po uskutočnení objednávky. Pri všetkých ostatných spôsoboch po pripísaní platby na účet predajcu.
 
Poštovné je účtované podľa typu prevzatia tovaru takto:

 • Osobný odber - ZDARMA.
 • Dopravnou službou DPD Slovenská republika (doručenie do 24-48 hodín odo dňa expedície – cena zásielky sa vyrátava podľa tabuľky prepravných nákladov DPD viď tabuľka nižšie 
 • Dopravnou službou TopTrans Slovenská republika (doručenie do 24-48 hodín odo dňa expedície – cena zásielky sa vyrátava podľa tabuľky prepravných nákladov TopTrans viď tabuľka nižšie 
 • Dopravnou službou ROZVOZ SPUCHLÁK* (doručenie objednávky podľa plánu rozvozových dní, mapu pokrytia nájdete TU) - cena zásielky je stanovená na 10 € paušálne za celú objednávku. Tovar rozváža iba jeden vodič, preto je potrebné zabezpečiť pomoc so zložením a vynesením tovaru. Tovar vám bude doručený pred prvé uzamykateľné dvere (vchod do domu, bránka do dvora a pod.) podľa adresy dodania zadanej na Vašej objednávke.
  Zmena adresy doručenia nie je možná akonáhle je trasa vozidla už naplánovaná (v deň rozvozu).

           *Prístupné len pre registrovaných odberateľov spadajúcich do oblasti pokrytia s podpísanou rámcovou zmluvou. 

 • POPLATOK - Doprava EXTRA – je účtovaný pri nákupe nadrozmerného tovaru (nerezové nádrže, plastové kade, plastové sudy, barely, veká na kade) a nerezových nádržiach, ktoré musia byť expedované na paletách, aby neprišlo k ich poškodeniu. Výška poplatku sa zobrazí zákazníkovi v treťom kroku nákupného košíka. Tento tovar je expedovaný výhradne prepravnou službou TopTrans.

         S každou zásielkou dostane zákazník daňový doklad (faktúru).

Spôsob platby

 • ONLINE PLATOBNOU BRÁNOU - Platba kartou, priama platba cez bankové tlačítka (internetbanking) SLUŽBU ZABEZPEČUJE Comgate
 • V hotovosti - pri osobnom odbere, možnosť platba kartou v mieste prevádzky
 • Dobierkou - tovar bude zaslaný na dobierku, celú sumu vyberie od zákazníka doručovateľ pri prevzatí. Poplatok za službu dobierka je 1,20 € s DPH.
 • Bankovým prevodom (určené len pre zákazníkov s podpísanou rámcovou zmluvou!) - možnosť platby prevodom z účtu v akejkoľvek banke na účet predajcu. Číslo účtu pre Slovenskú republiku - IBAN: SK43 1100 0000 0029 2070 4747 (Tatrabanka Slovensko). Ako variabilný symbol použite číslo vašej faktúry.

 

Cenník prepravy kuriérskou spoločnosťou DPD v rámci územia SR

Preprava určená pre tovar do váhy 20kg.

Hmotnosť zásielky do

 Cena dopravy s 20% DPH

 5 kg

4,50 €

10 kg

4,80 €

20 kg

5,50 €

 

 

Cenník prepravy kuriérskou spoločnosťou TopTrans v rámci územia SR

Preprava určená pre nadrozmerný alebo krehký tovar.

Hmotnosť zásielky do

 Cena dopravy s 20% DPH

 15 kg

12 €

30 kg

16 €

50 kg

20 €

75 kg

30 €

100 kg

36 €

150 kg

45 €

200 kg

66 €


 

CENÍK ROZVOZU SPUCHLAK.SK

 (doprava pre reg. zákzníkov, ktorý su na našich rozvozových trasách - MAPA)

Hodnota objednávky

Poplatok za dopravu

v € bez DPH

v € bez DPH

do 150.-€

10.-€

nad 150.-€

ZDARMA

 

 

PODPORA

V prípade problémov alebo ak máte iné technické otázky kontaktujte náš servisný team od 8:00 do 16:00:

Pre zmenu, storno alebo reklamáciu:

Tel.: +421 911 016 340

Pre technické info ohľadne produktov:

Tel.: +421 911 118 518
Mail.: objednavky@spuchlak.sk